Tyniec woj. małopolskie

Gabiony ozdabiają osiedle domów jednorodzinnych. Gabiony miedzy domami ustawione są w sekwencji gabion panel bez fundamentów. Fundament jest tylko przy ciągłym murze gabionowych od ulicy.

Zobacz więcej

Sławków woj. małopolskie

Realizacja ogrodzenia gabionowego dla wymagającego klienta, który oczekuje prywatności dla swoich bliskich. Gabiony o wys. 2,2m i szerokości 0,4m stanowią idealne walory akustyczne.

Zobacz więcej

Wieliczka woj. małopolskie

Osiedle mieszkalne zbudowane przez znaną firmę developerska MURAPOL, dla których nasza firma dostarcza gabiony. Na zdjęciach można zobaczyć jak różnorodne jest zastosowanie gabionów: schody, łuki.…

Zobacz więcej

Busko Zdrój Hotel BRISTOL

Luksusowy hotel SPA gdzie ozdobą ogrodów i tarasów są gabiony RAFMET. Gabiony mają tutaj różnorodne zastosowanie jak: elewacja budynku, obudowa tarasu, umocnienie skarp oraz schodów.

Zobacz więcej

Ożarowice woj. śląskie

Przykład gabionów ustawionych na fundamencie bez uskoków, gabiony w sekwencji: słupek – podmurówka. Widać jak zachowana jest prosta linia przy łączeniach gabionów.

Zobacz więcej

Warszawa

Osiedle zamknięte w pełni ogrodzone gabionami. Gabiony na fundamencie połączone z panelami typu palisada.

Zobacz więcej

Tułowice woj. opolskie

Gabiony w połączeniu z drewnem doskonale podkreślają otoczenie. Precyzyjne ułożony kamień przez właścicieli, dla których samodzielny montaż okazał się łatwiejszy niż sądzili.

Zobacz więcej

Tułowice koło Opola

Na poniższych  zdjęciach  jest ogrodzenie gabionowe w Tułowicach koło Opola.  Właściciel bardzo dobrze zaplanował montaż gabionów i dopasował gabiony do ułożenia terenu. Różnice w poziomie…

Zobacz więcej

W Busku Zdroju przy hotelu Orbis

W Busku Zdroju przy hotelu Orbis, inwestor poszedł na całość.  Gabiony z montażem  zostały zaprojektowane wokół całego hotelu, jako gustowny dodatek wpisujący się nieodzownie do…

Zobacz więcej