RAFMET

Producent tworzący ogrodzenia gabionowe w niskich cenach

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się producentem gabionów, oferującym ekologiczne i nowoczesne rozwiązania w zakresie ogrodzeń, jak i również prostej architektury (jak np. kosze na śmieci).

RAFMET gabiony producent oferuje gabiony jako sztandarowy produkt swojej działalności. Produkujemy gabiony od 2014 roku. Jako pierwsi w regionie uruchomiliśmy prasę mimośrodową do formowania uniwersalnych. W 2017 roku uruchomiliśmy lakiernię proszkową. Możemy gabiony oraz wszystkie pozostałe nasze wyroby możemy zaoferować również w wersji malowanej proszkowo.

Firma RAFMET posiada wieloletnie doświadczenie w konstruowaniu oryginalnych koszy gabionowych bram i furtek. Jesteśmy producentem nowoczesnych i bezpiecznych ogrodzeń gabionowych, które wyróżniają się niebanalnym designem dzięki połączeniu kamienia i stali. Nasi klienci krajowi i zagraniczni, cenią sobie współpracę z nami ze względu na solidność realizacji, wysoką jakość naszych produktów oraz tanią cenę. Gwarantujemy rzetelne i profesjonalne podejście do produkcji wszelakich konstrukcji gabionowych.

Wieloletnie doświadczenie

Profesjonalne podejście

Wysoka jakość

Niebanalny design

Niska cena

GABIONY

to ogrodzenia dla ludzi, którzy chcą się wyróżnić.

Nie jest ogrodzenie gabionowe najtańszym rozwiązaniem, ale efekt końcowy jest fantastyczny, a buduje się gabiony prawdopodobnie raz na zawsze!

Z pozoru proste, stalowe kosze gabionowe wypełnione kamieniami. Ale to połączenie stali i kamienia jest ponadczasowe, dumne i niezmienne tak jak charakter ludzi którzy wybierają kosze gabionowe jako formę ogrodzenia.

Do wypełnienia kosze gabionowe wykorzystać można wszystkie dostępne na rynku kamienie ogrodowe oczywiście z zachowaniem odpowiedniej granulacji. Chodzi o to żeby kamienie nie były za małe i nie wypadały z gabion ani za duże, bo wtedy trudno wypełnić nimi ogrodzenie gabionowe. Moim subiektywnym zdaniem najlepiej wyglądająca granulacja kamienia to 50-80 mm Szczególne i niepowtarzalne wrażenie daje kosz gabionowy wypełniony podświetlonymi, szklanymi kamieniami.

Taki ponadczasowy kształt i wygląd ogrodzenia ma bardzo wielu zwolenników. Gabiony można używać jako podstawy pod ławki, stoły, jako obudowa elewacji. Tak naprawdę ogranicza nas tylko wyobraźnia…

Oprócz gabionów oferujemy również:

  • bramy
  • furtki
  • ogrodzenia kute
  • panele ogrodzeniowe
  • usługi spawalnicze

Podstawowym zakresem  naszej działalności jest:

  • produkcja spawanych paneli ogrodzeniowych,
  • produkcja gabionowych elementów całej architektury,
  • produkcja bram i furtek,
  • produkcja balustrad,
  • malowanie proszkowe

Wszystkie nasze produkty zabezpieczone są antykorozyjnie cynkowane ogniowo zgodnie z normą PN-EN ISO 1461.

W naszej ofercie sprzedażowej znajdziecie Państwo również zgrzewane kosze gabionowe.

Każdy projekt traktujemy indywidualnie z należytą dbałością o wszystkie szczegóły

Zachęcamy Państwa do współpracy z naszą firmą!